O nas

Poznaj Nas!

Jesteśmy Fundacją, która aktywizując dzieci i młodzież do działania, pomaga najbardziej potrzebującym. Ucząc odpowiedzialności, kreatywności i wykorzystywania własnego potencjału, tworzymy przestrzeń, w której można wygrywać siebie i pomagać w tym innym.

Czynimy to dzięki naszemu specjalnemu Funduszowi Pomocowemu, dzięki któremu finansujemy konkretną pomoc dla tych, którzy potrzebują prawdziwego wsparcia, na przykład leczenia czy rehabilitacji. W ramach Funduszu dajemy też wsparcie talentom, finansujemy najciekawsze pomysły, inicjatywy i projekty, a oprócz tego promujemy kulturę i sport, wręczamy stypendia i organizujemy najlepsze wycieczki.

Organizujemy zimowy „PUCh”, czyli wspólne, wielkie ubieranie choinki i kolędowanie w Krakowie, w którym uczestniczą przedszkola, szkoły, instytucje, firmy oraz inne grupy formalne i nieformalne. Nagraliśmy już m.in. płyty z kolędami, ewangelią, pieśniami patriotycznymi. Zabraliśmy dzieciaki i młodzież na wycieczkę na Islandię, do Maroko czy do Szwecji, Danii i Niemiec. Organizujemy koncerty gwiazd, z których dochód przekazywany jest na potrzebujących – grali już z nami m.in. Maja i Andrzej Sikorowscy, BRAThANKI, Mietek Szcześniak, Janusz Radek, Halina Frąckowiak, Magda Steczkowska. W. Nasi Wolontariusze regularnie odwiedzają też dzieciaki ze szkoły specjalnej przy szpitalu dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu

NATALIA KOZDROWSKA

OPIEKUN WOLONTARIATU

TOMASZ GUZIK

PREZES ZARZĄDU

KLAUDIA ZIOBRO

CZŁONEK ZARZĄDU