„Aktywizując dzieci i młodzież do działania, pomagamy osobom najbardziej potrzebującym wsparcia.”

Centrum Wolontariatu naszej Fundacji jest projektem mającym na celu budowę, wsparcie i promocję Wolontariatu. Organizujemy zbiórki charytatywne, wydarzenia społeczne – koncerty, turnieje, wydarzenia kulturowe i społeczne. W ramach tego projektu prowadzimy grupę Wolontariuszy z indywidualnymi umowami wolontariackimi – Centralę Centrum Wolontariatu oraz Akademię, czyli program mający na celu wsparcie lokalnych wolontariatów. Do każdego z Wolontariuszy podchodzimy indywidualnie i tworzymy umowę, tak aby odpowiadała obydwóm stronom. Prowadzimy wolontariat stały. Przyjmując nowego Wolontariusza zapewniamy krótkie przeszkolenie z tego jak działa nasza Fundacja. Nasi Wolontariusze – pracują  działając z naszymi mediami społecznościowymi, biorą udział w akcjach charytatywnych. Mają możliwość zorganizowania własnych, autorskich akcji społecznych i charytatywnych oraz wzięcia udziału w licznych szkoleniach, warsztatach i wyjazdach. Mają również możliwość pomocy przy aktualnych kampaniach pomocowych.

POZNAJ SIŁĘ POMAGANIA I TYCH, KTÓRZY JA MAJĄ!

Natalia

Natalia jest Koordynatorką. Związała się z wolontariatem ponieważ czuła potrzebę zmiany i tutaj widziała taką możliwość. Potrafi sobie poradzić w trudnych sytuacjach, jest odpowiedzialna i szybko się uczy. Często wpada do siedziby i działa kreatywnie – przy niej nie da się nic nie robić.

Kacper

Kacper jest Koordynatorem. Przy nim nie da się być smutnym, potrafi zawsze spowodować uśmiech na twarzy drugiej osoby. Jeśli trzeba wykazuje się dużą odpowiedzialnością i zaradnością. Często wpada do siedziby i namawia nas na jedzenie.

Marta

Marta jest Wolontariuszką. Kandyduje na stanowisko Koordynatorki. Jak tylko słyszy, że realizujemy jakąś inicjatywę od razu wie, że tam będzie. Jest samodzielna i dzięki doświadczeniu zebranemu w Fundacji świetnie sobie radzi w ciężkich sytuacjach.

Patrycja

Patrycja jest Wolontariuszką. Kandyduje na stanowisko Koordynatorki. Jest wszędzie tam gdzie jedzenie, a szczególnie pizza. Nie lubi siedzieć bezczynnie, więc każdorazowo musi mieć wyznaczone swoje zadanie. Jest straszną gadułą, wiec nie ma przy niej ciszy!

Zuzia

Zuzia jest Wolontariuszką. Chętnie działa z nami przy okazji realizując swoje pasje. Jest świetną organizatorką. Potrafi ogarnąć wszystkie sprawy przygotowawcze do akcji. Chętnie działa przy rożnych zadaniach wraz z resztą ekipy.

Zuzia

Zuzia jest Wolontariuszką. Jest odpowiedzialna i nie boi się samodzielnej pracy. Ma kreatywne pomysły, które chętnie realizuje i zaraża nimi osoby w swoim otoczeniu. Zawsze można liczyć na jej zaangażowanie!

Angelika

Angelika jest Wolontariuszką. Chętnie angażuje się w działania wolontariatu, szczególnie te związane z rozwojem swojej pasji graficznej. Jest zawsze chętna do działania. Jest też świetnym słuchaczem.

Martyna

Martyna jest Wolontariuszką. Uwielbia pomagać. Jej najlepszą stroną są działania w terenie. Można zawsze na nią liczyć, w trakcie zbiórki czy innej angażującej akcji pomocowej. Często sama chce realizować swoje inicjatywy na rzecz innych.

Karolina

Karolina jest Wolontariuszką. Jej mocną stroną jest działanie. Papiery, planowanie i organizowanie zostawia dla innych. Ma mnóstwo pomysłów do zrealizowania. Nie brakuje jej zapału do działania. Chętnie spędza czas z innymi.

Zapisz się do e-wolontariatu i działaj z nami on-line!

Jeśli jesteś zainteresowany działaniem z nami napisz do nas: wygrajmysiebie.wolontariat@gmail.com

Jeśli chcesz zostać naszym Wolontariuszem, prócz powyższego regulaminu, powinnaś/powinieneś poznać też naszą Politykę prywatności, znajdziesz ją poniżej – przeczytaj ją i, jeśli jesteś osobą niepełnoletnią, przekaż ją do przeczytania także swoim Rodzicom/Opiekunom prawnym.