tło cd

Kochani! Tak się cudownie składa, że kończąc ten wspaniały rok, zostaliśmy Partnerem absolutnie cudownego projektu „Strachy, zmory i upiory”. To kulturalna inicjatywa dzieci i dorosłych, w ramach której powstała płyta z piosenkami stanowiącymi swoisty poradnik dotyczący tego, jak sobie radzić z tytułowymi marami, które tak naprawdę na co dzień oznaczają nasze lęki, porażki, grzechy, trudności i złości. 

Za całość projektu odpowiada młody muzyk, producent muzyczny i pedagog, a przy tym wulkan pozytywnej energii i dobroci – Mateusz Hrynkiewicz, teksty piosenek w większości stworzył Pan Andrzej Piśko. Twórców i osoby zaangażowane w projekt możecie poznać, klikając w graficzne przedstawienie okładki płyty poniżej. Tam też znajdziecie link do sklepu, gdzie możecie nabyć płytę. Autorką okładki jest 13-letnia Jagoda Szubert, związana z projektem.

okładka płytka

 „Strachy, zmory i upiory” to przepiękny projekt, w którym dzieciaki śpiewająco opowiadają „o Bożej obecności, o UFO, o miłości do czekolady i ocenach w szkolnym dzienniku – wszystko po to, by przestać się bać, bo życie to nie tylko lekcja, ale i wielka przygoda i nieprawdopodobne wyzwanie”. A ponieważ nasza Fundacja kocha wspierać energię pokoleń, artystyczne inicjatywy i pełne pozytywnego ducha projekty, z dumą staliśmy się jednym z mecenasów płyty!

 A my zapraszamy Was gorąco do śledzenia kolejnych informacji, bo płyta to nie wszystko – ten projekt to kolejne niespodzianki i plany, w których z radością uczestniczymy! Zobaczcie też  teledysk, jaki powstał do pierwszego singla – piosenki „A-D-H-D” o młodzieńczej energii, dobrej zabawie, marzeniach, które dorośli gdzieś zagubili, oraz o radości życia!