IMG_7915

Kochani! Wiecie, że kochamy sport, kochamy wspierać młodych zawodników i pomagać im rozwijać swoje pasje, które zawsze wiążą się z dużym wysiłkiem, dyscypliną, budowaniem charakteru i pięknymi emocjami. I dlatego cieszy nas niezmiernie, że mogliśmy pomóc kolejnemu sportowcowi – ambitnej 11-latce, Izie Perz, która rozgramia przeciwników w pojedynkach tenisa stołowego!

O wsparcie Izy poprosił nas Uczniowski Klub Sportowy „Magnum” z Koźmic Wielkich, gdzie aktywnie i prężnie działają nasi super Wolontariusze. To od nich dowiedzieliśmy się, że Iza wygrała w 2018 roku II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny i uzyskała awans do Ogólnopolskiego Turnieju w Wałbrzychu. Niestety, taki wyjazd kosztował – sprzęt, stroje, zakwaterowanie to nie byle co, dlatego z radością wsparliśmy Izę w ramach prowadzonego przez naszą Fundację Funduszu Pomocowego, dzięki czemu dziewczynka mogła zadebiutować na krajowej arenie sportu, który trenuje! 

     20190219_085037   IMG_7929  IMG_7939

Po tamtym wyjeździe Iza nie przestała czynić kolejnych śmiałych kroków do dalszych sukcesów: 2 marca 2019 r. zdobyła srebro na III Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym Żaków w Olkuszu! Trzymamy mocno kciuki, by także występ 4-7 kwietnia na Grand Prix Polski Żaków w Sępólnie Krajewskim stał się kolejną szansą na zwycięstwo! Do boju, Iza!