700x100px_pomaranczowe

Chcesz wesprzeć naszą Fundację? Oto kilka prostych możliwości – wybierz, które najbardziej Ci odpowiadają.

——————————————————————————————————————————————————–

Fundusz Pomocowy Fundacji „Wygrajmy Siebie”

Jeśli chcesz wesprzeć konkretne inicjatywy nakierowane na niesienie pomocy osobom, które najbardziej tego potrzebują, albo jeśli chcesz swoją darowizną wesprzeć pomysły, inicjatywy i projekty młodych ludzi, wpłać darowiznę na Fundusz Pomocowy. Jeśli chcesz, by Twoja wpłata została przekazana na konkretnego Podopiecznego, dopisz w tytule jego imię i przypisany numer (dane te możesz sprawdzić TUTAJ). 

Nr subkonta: PKO SA 80 1240 4650 1111 0010 7184 5718

——————————————————————————————————————————————————–

Zakupy na FaniMani.pl

logo1024x1024-kopia

Najprostszy sposób na zakupy pełne serca… Po prostu zakładasz konto na FaniMani, wybierasz naszą Fundację jako organizację, którą chcesz wspierać, i, jak zwykle, robisz zakupy online w ponad kilkuset sklepach. Płacisz za zamówiony produkt tyle, co zawsze, a sklep przekazuje nam procent od poniesionych przez Ciebie kosztów. Nie płacisz więc ani złotówki więcej, a i tak pomagasz.

Załóż konto TUTAJ

Zobacz stronę Fundacji na FaniMani TUTAJ

——————————————————————————————————————————————————–

Idea Fair Play

ifp-logo

Zamawiasz sobie dowolne ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, a Idea Fair Play przekazuje nam nawet 50% ponoszonych przez Ciebie kosztów. Zapewniasz sobie więc ochronę, a przy tym pomagasz nam zupełnie za darmo! W ofercie Idea Fair Play znajdują się ubezpieczenia NNW, OC, AC i inne.

Zobacz, jak to działa TUTAJ

Zobacz stronę Fundacji na Idea Fair Play TUTAJ