dav

To był szaleńczo inspirujący dzień! Było mnóstwo wspólnej zabawy, dużo nauki i wiedzy na temat funkcjonowania NGO oraz planów naszej Fundacji, a do tego pyszne jedzenie, śmiech, nowe przyjaźnie i pomysły!

W Krakowie spotkali się nasi Liderzy, którzy na co dzień czuwają nad Wolontariuszami ze wszystkich oddziałów naszego Centrum Wolontariatu. Dzień rozpoczął się duchowym spotkaniem dla chętnych – Mszą Świętą w Centrum Jana Pawła II, odprawioną na wszystkich tworzących Fundację, a szczególnie za zmarłego niedawno Łukaszka, naszego Podopiecznego; w niezwykle wzruszającej chwili towarzyszyła nam Rodzina Łukasza, która modliła się wspólnie z nami. Zdjęcie Łukasza, które trzymaliśmy blisko podczas całej uroczystości pozostanie z nami na zawsze w Fundacji…

dav

Później przyszedł czas na warsztaty, podczas których zawiązały się nowe znajomości i przyjaźnie, a nasi Liderzy poszerzyli swoją wiedzę m.in. z zakresu projektowania wydarzeń i akcji fundacyjnych, organizowania zbiórek, budowania relacji i promocji wolontariatu. Do uczestników dołączyli także przedstawiciele Zarządu. Uwielbiamy takie dni, jak ten! Dawka energii, uśmiechu, zaangażowania i niesamowitej pasji, która kumuluje się wtedy w jednym miejscu jest absolutnie fantastyczna! Dzięki, Liderzy!

sdr

dav

sdr

dav

dav

dav