AKT www TŁO

Kochani! Nasza Fundacja właśnie podpisała umowę partnerską z Panią Barbarą Leśniak, pedagog i artystką, która jest autorką i pomysłodawczynią nowego projektu edukacyjno-kulturalnego  o nazwie „Artystyczna Kuźnia Talentów”. W ramach projektu już pod koniec czerwca będziemy razem organizować wakacyjny wyjazd dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat z warsztatami artystycznymi, które są oficjalnie certyfikowane przez ekspertów z zakresu muzyki, tańca i teatru!

     III   IV

AKT Plakat IIIJuż wkrótce ruszą pierwsze przesłuchania, w ramach których wyłoniona zostanie grupa kilkudziesięciu młodych utalentowanych artystów, którzy w wakacje wyjadą w polskie góry i przez 12 dni będą mieli możliwość korzystania z autorskich warsztatów artystycznych. W ramach owych warsztatów powstanie spektakl finałowy, który następnie pokazywany będzie na wybranych scenach krakowskich. Co więcej, uczestnicy projektu otrzymają specjalne certyfikaty, które będą realizacją podstawowego założenia projektu, jakim jest kilkupoziomowe przygotowanie do przyznania rekomendacji związanej z dalszym szkoleniem i udziałem w przeglądach, festiwalach, programach i show promujących młodych artystów. To założenie, u którego podstaw leży idea efektywnej edukacji artystycznej, mentorskiego podejścia do młodego artysty i zapewnienia długofalowych efektów jego szkolenia. Oczywiście na uczestników wyjazdu, prócz pracy artystycznej, czeka też mnóstwo dodatkowych atrakcji, wycieczki i animacje! 

Gorąco zapraszamy Was do śledzenia fan page’a projektu AKT i zgłaszania się na nasz artystyczny wyjazd. Niech to będą najlepsze wakacje życia!

FAN PAGE PROJEKTU „Artystyczna Kuźnia Talentów”