Oliwier 10

OLIWIER 10

Zróbmy wszystko by pomóc Oliwierowi

Kwota darowizny:
Szczegóły Darczyńcy:
Operator płatności:
Przelewy24 Logo

Aktualizacja

„(…) Po wykonaniu badań genetycznych i metabolicznych niestety usłyszeliśmy kolejną diagnozę. Oliwierek poza padaczką ma chorobę metaboliczną, prawdopodobnie jako jedyny w Polsce… Niestety to ultra rzadka choroba bez precedensu w Polsce, leczenie jest wielkim wyzwaniem, ponieważ opis choroby bazuje tylko na kilku/kilkunastu przypadkach na świecie. Pozytywne leczenie kliniczne (do tej pory dając pomyślne efekty) jest w trakcie i odbywa się na dwóch przypadkach – Japonia oraz Iran. To dla nas kolejne wyzwanie, ale musimy być silni, chociaż są chwile wątpliwości, słabości, kto jak nie my da Oliwierkowi odpowiednią opiekę i tyle miłości, na jaką zdecydowanie zasługuje i potrzebuje… Bo kiedy pojawił się w moim życiu, zrozumiała, że cały świat nie ma znaczenia i moją nową życiowa misją jest się nim opiekować, jak tylko będę umiała. Dziękujemy za wszystko, co robicie dla Oliwierka.”
Pani Ewa
Mama Oliwierka

HISTORIA OLIWIERA

Przedstawiamy Oliwierka! Jest największym skarbem swoich Rodziców, niezwykle mądrymi oczami patrzy na świat, który chciałby lepiej poznać, no i bardzo potrzebuje naszej wspólnej opieki. Bo młodziutkie życie Oliwiera to także leki, napady padaczki, wizyty w szpitalach, próby rehabilitacji, niepewność.

A przecież ten cudny szkrab urodził się zdrowy! Pół roku później przestał jednak gaworzyć, zaczęły się problemy z podnoszeniem główki, siadaniem; tak, jakby wszystko, czego Oliwier się nauczył w naturalnym rozwoju, uciekało gdzieś daleko, zanikało. Chcemy też wesprzeć Rodzinę chłopca w prowadzeniu intensywnej, specjalistycznej rehabilitacji, której potrzeba już teraz. Dlatego od dziś Oliwier jest naszym Podopiecznym – naszym i Waszym! Jak zwykle – wspólnym!

Zróbmy wszystko by pomóc Oliwierowi

Kwota darowizny:
Szczegóły Darczyńcy:
Operator płatności:
Przelewy24 Logo

Przekaż darowiznę

Oliwierka można wesprzeć, przesyłając środki pieniężne na subkonto Oliwiera: 80 1240 4650 1111 0010 7184 5718  – z dopiskiem: Oliwier 10

Przekaż 1,5% podatku

Pomóż Oliwierowi przekazując mu Twój 1,5% podatku. Aby to zrobić, wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać nasz numer
KRS: 0000420987 - cel szczegółowy: Oliwier 10