Oliwier 10

OLIWIER 10

Zróbmy wszystko by pomóc Oliwierowi

[wp360_donate_form_donation goal_id="101995" complete="continue"]

Aktualizacja

„(…) Po wykonaniu badań genetycznych i metabolicznych niestety usłyszeliśmy kolejną diagnozę. Oliwierek poza padaczką ma chorobę metaboliczną, prawdopodobnie jako jedyny w Polsce… Niestety to ultra rzadka choroba bez precedensu w Polsce, leczenie jest wielkim wyzwaniem, ponieważ opis choroby bazuje tylko na kilku/kilkunastu przypadkach na świecie. Pozytywne leczenie kliniczne (do tej pory dając pomyślne efekty) jest w trakcie i odbywa się na dwóch przypadkach – Japonia oraz Iran. To dla nas kolejne wyzwanie, ale musimy być silni, chociaż są chwile wątpliwości, słabości, kto jak nie my da Oliwierkowi odpowiednią opiekę i tyle miłości, na jaką zdecydowanie zasługuje i potrzebuje… Bo kiedy pojawił się w moim życiu, zrozumiała, że cały świat nie ma znaczenia i moją nową życiowa misją jest się nim opiekować, jak tylko będę umiała. Dziękujemy za wszystko, co robicie dla Oliwierka.”
heart, love, red heart-2402086.jpg
Pani Ewa
Mama Oliwierka

HISTORIA OLIWIERA

Przedstawiamy Oliwierka! Jest największym skarbem swoich Rodziców, niezwykle mądrymi oczami patrzy na świat, który chciałby lepiej poznać, no i bardzo potrzebuje naszej wspólnej opieki. Bo młodziutkie życie Oliwiera to także leki, napady padaczki, wizyty w szpitalach, próby rehabilitacji, niepewność.

A przecież ten cudny szkrab urodził się zdrowy! Pół roku później przestał jednak gaworzyć, zaczęły się problemy z podnoszeniem główki, siadaniem; tak, jakby wszystko, czego Oliwier się nauczył w naturalnym rozwoju, uciekało gdzieś daleko, zanikało. Chcemy też wesprzeć Rodzinę chłopca w prowadzeniu intensywnej, specjalistycznej rehabilitacji, której potrzeba już teraz. Dlatego od dziś Oliwier jest naszym Podopiecznym – naszym i Waszym! Jak zwykle – wspólnym!

Zróbmy wszystko by pomóc Oliwierowi

[wp360_donate_form_donation goal_id="101995" complete="continue"]

Przekaż darowiznę

Oliwierka można wesprzeć, przesyłając środki pieniężne na subkonto Oliwiera: 80 1240 4650 1111 0010 7184 5718  – z dopiskiem: Oliwier 10

Przekaż 1,5% podatku

Pomóż Oliwierowi przekazując mu Twój 1,5% podatku. Aby to zrobić, wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać nasz numer
KRS: 0000420987 - cel szczegółowy: Oliwier 10