Nie milkną echa Memoriału Władysława Bajorka 2017, który znów odbył się w Krakowie dzięki niewiarygodnie oddanym i zaangażowanym Organizatorom, wśród których kolejny rok prym wiedzie nasz Partner – Klub Sportowy Bieżanowianka. Były wielkie sportowe emocje, piękny powrót do wieloletniej tradycji zapasów, artystyczna oprawa, prawdziwa walka fair play i, oczywiście, nasi niepokonani Wolontariusze kwestujący dzielnie na rzecz zdolnych młodych zawodników Bieżanowianki i działań podejmowanych przez klub w ramach promocji sportu wśród dzieci i młodzieży.

        MB3   MB4   MB9

Małopolscy zawodnicy wpisali się świetnie i w międzynarodowych starciach zdobyli 5 medali! Niezapomniany pokaz zapaśniczych walk emanował blaskiem wielkiego zaangażowania młodych sportowców, ich pasji, dyscypliny oraz mocnych zasad, których przestrzega się w tym sporcie już od starożytności, a w sposób szczególny wspomina u nas z czasów przedwojnia. 

Świadomi tej wielkiej sportowej kultury, z dumą wspieramy Bieżanowiankę i jej sportowców jako oficjalny Partner. Zebrane środki będą wpłacone na poczet prowadzonego przez naszą Fundację Funduszu Wspierania Dzieci i Młodzieży, dzięki któremu pomagamy m.in. utalentowanym młodym ludziom, takim właśnie, jak sportowcy Bieżanowianki.

     MB1     MB8

   MB5    MB7 

Gratulujemy zwycięzcom medali, a Organizatorom – kolejnego spektakularnego sukcesu! Przeczytajcie więcej o wydarzeniu TUTAJ.