Łączymy ludzi chcących pomagać z osobami potrzebującymi.


Działamy od 2012 roku. Stworzyła nas energia młodych ludzi, gimnazjalistów ze szkoły w Krakowie, którzy razem ze swoim nauczycielem chcieli kreować, aktywizować, pomagać i zmieniać. Dziś, wraz z niezwykłymi Darczyńcami i Podopiecznymi, współtworzymy siłę, która codziennie nas inspiruje, pobudza i uczy. Kreujemy zwycięstwo, stajemy na podium z najlepszymi, pokonujemy słabości, uczymy wytrwałości. Wygrywamy siebie i pomagamy w tym innym.

Przekaż darowiznę

Możesz wesprzeć Nasz Fundusz Pomocowy, przesyłając środki pieniężne na konto Funduszu Pomocowego:
Bank Pekao S.A - 80 1240 4650 1111 0010 7184 5718

Przekaż 1% podatku

Pomóż nam pomagać przekazując 1% podatku. Aby to zrobić, wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać nasz numer
KRS: 0000420987.

Zorganizuj zbiórkę

Możesz zorganizować kwestę np. w szkole, w pracy czy w lokalnej parafii. Pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na nasze cele statutowe.

Nasz Fundusz- jak pomagamy?

Jesteśmy Fundacją, która aktywizując dzieci i młodzież do działania, pomaga najbardziej potrzebującym. Ucząc odpowiedzialności, kreatywności i wykorzystywania własnego potencjału, tworzymy przestrzeń, w której można wygrywać siebie i pomagać w tym innym.Nasza Fundacja prowadzi specjalny Fundusz, w ramach którego przekazuje środki finansowe na pomoc i realizację celów statutowych.

Stworzyliśmy Fundusz Pomocowy Fundacji „Wygrajmy Siebie”! To z niego finansujemy konkretną pomoc dla tych, którzy potrzebują prawdziwego wsparcia, na przykład leczenia czy rehabilitacji. Dzięki niemu dajemy też wsparcie talentom, finansujemy najlepsze pomysły, inicjatywy i projekty, a oprócz tego promujemy kulturę i sport, wręczamy stypendia i organizujemy najlepsze wycieczki.

Ty również możesz zasilić nasz Fundusz i zrobić wielkie rzeczy!