b06 3

Nasz Bohater – Bartosz, którego wspieraliście razem z nami jeszcze w łonie Mamy, wygrał siebie i cieszy się szczęśliwym dorastaniem i prawie zdrowym serduszkiem! Takie cuda, takie piękne zakończenia kochamy ponad wszelkie trudności! 

Pamiętacie jego historię? Nasz malutki Podopieczny walczył niezwykle dzielnie, a wszyscy dziwili się, z jakim uporem chciał przyjść na świat i jak wielka była siła jego malutkiego organizmu, który chciał pokonać wszelkie trudności. Dziś już wiemy, że na razie wszystko jest dobrze i choć mały wciąż jest pod opieką kardiologiczną i przyjmuje leki, cieszymy się z jego Rodzicami, którzy podzielili się z nami najcudowniejszą wiadomością na świecie:

Bartuś ma się dobrze, prawidłowo się rozwija, nie ma problemu z jedzeniem, sam już wstaje i nawet próbuje chodzić, ale przede wszystkim z jego serduszkiem na ten moment jest w porządku.  Najbardziej optymistyczny scenariusz lekarzy jest taki, że serce Bartusia nie będzie potrzebować żadnej ingerencji chirurgicznej. Wierzy mocno, że się spełni a jak będzie… czas pokaże. 

B06 1   b06 2

Dziękujemy Wam, Kochani Darczyńcy, za Wasze wsparcie i pomoc dla Bartusia! Dzięki Wam, chłopiec może się cieszyć wspaniałym dzieciństwem wśród najbliższych! 

***

Bartuś jest jednym z  Bohaterów naszego Kalendarza Charytatywnego! Chcecie mieć blisko jego cudne spojrzenie, a przy tym pomóc innym Podopiecznym? Zamówcie nasz kalendarz, zostały ostatnie egzemplarze!