Łączymy ludzi chcących pomagać z osobami potrzebującymi.


Działamy od 2012 roku. Stworzyła nas energia młodych ludzi, gimnazjalistów ze szkoły w Krakowie, którzy razem ze swoim nauczycielem chcieli kreować, aktywizować, pomagać i zmieniać. Dziś, wraz z niezwykłymi Darczyńcami i Podopiecznymi, współtworzymy siłę, która codziennie nas inspiruje, pobudza i uczy. Kreujemy zwycięstwo, stajemy na podium z najlepszymi, pokonujemy słabości, uczymy wytrwałości. Wygrywamy siebie i pomagamy w tym innym. 

Przekaż 1,5% podatku

Pomóż nam pomagać przekazując 1,5% podatku. Aby to zrobić, wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać nasz numer KRS: 0000420987.

FAQ

1,5% – tak w skrócie mówimy o 1,5% podatku dochodowego osób fizycznych, który od 2004 roku podatnicy mogą przekazywać organizacjom pożytku publicznego (OPP).

Twój 1,5% wspiera:

– podopiecznych naszej Fundacji w walce o zdrowie i życie,
– szkolenia oraz rekrutację wolontariuszy, którzy wspierają osoby potrzebujące,
– tworzenie, organizowanie oraz rozwój wydarzeń lokalnych i społecznych,
– organizowanie akcji niosących pomoc dla osób potrzebujących.

Prawo do przyjmowania 1,5% Twojego podatku gwarantuje nam każdego roku wpis do specjalnego wykazu organizacji pożytku publicznego uprawnionych do zbierania tego typu wpływów, który to wykaz upubliczniany jest na stronach Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego i na bieżąco uaktualniany.

Aby to zrobić, wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać nasz numer KRS: 0000420987. W rubryce „cel szczegółowy” możesz wskazać cel tj. Fundusz Pomocowy lub Podopieczny Naszej Fundacji.