Patryk to pięciolatek, który – przy wsparciu swoich wspaniałych rodziców, społeczności Dobczyc i coraz większej liczby darczyńców – bardzo mocno walczy z glejakiem mózgu. A my bardzo, bardzo chcemy mu w tym pomóc i wspólnie uzbierać dla niego 1 200 000 zł potrzebne na operację w USA.

Specjalnie dla Patryka przekształciliśmy nieco naszą misję, a potem stworzyliśmy Fundusz Wspierania Osób Najbardziej Potrzebujących, otwierając dedykowane subkonto, na które można dokonywać wpłat dla niego. Postanowiliśmy też, że ani złotówka z zebranych na tym koncie środków nie trafi do Fundacji – całość wpływów przekażemy Patrykowi.

Oto numer subkonta dla Patryka:

80 1240 4650 1111 0010 7184 5718

Fundacja „Wygrajmy Siebie”

ul. Heleny 10/148, 30-838 Kraków

Z dopiskiem: „DLA PATRYKA”

Wyniki zbiórki można na bieżąco śledzić pod dedykowaną zakładką na naszej stronie: POMÓŻ Z NAMI PATRYKOWI [w lewym menu] oraz na naszym FB i na stronie poświęconej całej akcji.

Patryk tło

Już niedługo wybieramy się na Koło Podbiegunowe w ramach zaplanowanej już dawno wyprawy. Zdecydowaliśmy, że także ten wyjazd poświęcimy Patrykowi – każdego dnia będziemy publikować reportaż opatrzony numerem konta dla chłopca, wysyłamy listy z prośbą o wsparcie do krakowskich i małopolskich firm, a do  św. Mikołaja zawieziemy lis od Patryka!

Wpisując do rozliczenia PIT za 2016 rok nasz numer KRS – 0000 420 987 i dopisując „DLA PATRYKA”, także pomożecie zasilić subkonto dla chłopca.