biezanow_057

Podczas styczniowego spotkania zorganizowanego w Dworze Czeczów przez naszego Partnera – Klub Sportowy Bieżanowianka  członkowie Zarządu Fundacji „Wygrajmy Siebie” odebrali z rąk Prezesów Klubu – Pana Mirosława Boryczko i Pana Jacka Małka – wyrazy wdzięczności za wsparcie, jakiego Fundacja udzieliła w minionym roku wychowankom klubu i młodym ambitnym sportowcom, a także rozwojowi klubu i sportu w Krakowie.

Władzom Klubu Fundacja wręczyła pamiątkowe podziękowania za wzorową współpracę partnerską i wspólne działania na rzecz promocji sportu i wspierania młodych zawodników, przekazała też symboliczny czek na kwotę 1000,00 zł na poczet dalszej realizacji działań Klubu.

                       biezanow_060        biezanow_061

Możesz nam pomóc nadal wspierać młode sportowe talenty, promocję aktywności, wydarzenia i kluby sportowe – wystarczy, że przekażesz nam swój 1% podatku!

Współpracujemy na zasadzie partnerstwa z Klubem Sportowym Bieżanowianka z Krakowa, Stowarzyszeniem Speed-ball Polska, Szkołą Sztuk Walki Kung Fu „Lung” z Wieliczki oraz szkołami i osobami, które dbają o promocję kultury fizycznej, zasady fair play i tworzenie przestrzeni, w której utalentowani młodzi ludzie mogą rozpoczynać i kontynuować swoją drogę w świecie sportu. Twój 1% pomoże nam stawać na podium z najlepszymi, współpracować z ambitnymi i odkrywać mistrzów!

Nasz KRS: 0000420987


Ulotki 1% SPORT