Właśnie mija 5 lat od momentu, gdy nasza Fundacja wystartowała i zaczęliśmy zmieniać nasz mały kawałek świata!

Z tej okazji w ostatni poniedziałek, 19 czerwca, odbyła się uroczysta Jubileuszowa Gala Urodzinowa Fundacji, będąca równocześnie zakończeniem roku fundacyjnego 2016/2017.

Wspólny wieczór pełen był ciepła, długich rozmów i spotkań. Razem z nami był Pan Poseł Józef Lassota, Pani Marta Perucka-Tytko prowadząca do niedawna Dom Kultury „Podgórze” (dziś Centrum Kultury Podgórze), Pan Zbigniew Kożuch – Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy XII Miasta Krakowa, Pan Rafał Ślęczka – Z-ca Burmistrza Wieliczki, Pan Mirosław Boryczko i Pan Jacek Małek – czyli Prezes i Wiceprezes Klubu Sportowego „Bieżanowianka”, a także mnóstwo przedstawicieli odznaczonych firm i instytucji, nasi cudowni Podopieczni – Patryk i Szymek wraz z Rodzinami, dyrektorzy szkół i szefowie współpracujących stowarzyszeń. Marszałek Województwa Małopolskiego – Pan Jacek Krupa i Prezydent Miasta Krakowa – Pan Jacek Majchrowski przesłali listy z życzeniami. 

       _MG_2176  _MG_2225  _MG_2236

      _MG_2293  _MG_2380  _MG_2361

Był przepyszny wielki tort, mnóstwo podziękowań i życzeń. Zarząd Fundacji przyznał specjalne tytuły: Ambasador na 5-tkę!, Firma na 5-tkę! i Partner na 5-tkę! – dla tych, którzy przez lata wspierali i wspierają nasze akcje i różnorakie działania, wzmacniają ideę współpracy, partnerstwa, profesjonalizmu i nieustannych starań o wspólne niesienie pomocy potrzebującym. Galerię utytułowanych osób i organizacji już niedługo będzie można obejrzeć na naszej stronie internetowej. 

    _MG_2360  _MG_2357  _MG_2346

A na naszym fan page’u można przeczytać listy z życzeniami i jubileuszowymi gratulacjami oraz obejrzeć więcej zdjęć.