Wakacje kończyliśmy wspólnym wyjazdem z młodzieżą z Wieliczki do Maroko, pełnym niesamowitych krajobrazów, przeżyć i kulturowych niespodzianek – możecie obejrzeć nasze fotograficzne wspomnienia TUTAJ.

Tymczasem jednak nadszedł wrzesień i nowy rok fundacyjny. Rozpoczął się równocześnie rok szkolny, czyli nasz główny czasowy wyznacznik działania – główny, bo odmierza nasze działania tak samo, jak codzienność dzieci i młodzieży, a to ich energia, marzenia i potrzeby zawsze najmocniej napędzają do działania naszą Fundację. Tak więc – ruszamy do przodu z nową młodą energią!

Nie zatrzymując się w staraniach o wsparcie dla najbardziej potrzebujących i organizując kolejne działania Funduszu, który prowadzimy i z którego, dzięki Waszej pomocy, możemy się opiekować tak wspaniałymi Podopiecznymi, jak choćby Patrycja czy Łukasz, z przyjemnością wzięliśmy też udział w wydarzeniach o nieco innym charakterze…

W dniach 22-23 września wspieraliśmy z całych serc naszego Partnera – Speed-ball Polska, który znów z niesamowitą energią i profesjonalizmem organizował Mistrzostwa Polski w dyscyplinie, którą promuje. A ponieważ Fundacja „Wygrajmy Siebie” kocha sport i swoich sportowych Partnerów – zawsze z radością pomagamy, wspieramy, ogarniamy i oczywiście kibicujemy! Zobaczcie, co to się działo!

 

Oczywiście kochamy nie tylko sport, ale i kulturę i sztukę! Dlatego znów z radością dołączyliśmy do grona Współorganizatorów i Partnerów koncertu familiadowego. Zapraszamy Was już jutro o 19:30 na koncert Magdy Steczkowskiej – posłuchacie, pobawicie się, powzruszacie i będziecie mogli wesprzeć zbiórkę na stypendia dla młodych zdolniachów! Czekamy na Was!

                            steczkowska 1     steczkowska 2