Tomasz Guzik – Prezes Zarządu

Stronka - Prezes

 

Tomasz GuzikFundator i  Prezes Zarządu Fundacji ,,Wygrajmy Siebie”.  Od kilku lat nauczyciel religii w gimnazjum w Koźmicach Wielkich. Pracuje w projekcie ,,Klucz do Przyszłości”, ucząc przedsiębiorczości. Na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie ukończył studia teologiczne, a obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich. Od 2011 roku jest samorządowcem i radnym Dzielnicy XII Miasta Krakowa. Interesuje się turystyką, no i… jest szefem wszystkiego, więc będzie umiał odpowiedzieć Ci na każde pytanie dotyczące Fundacji. 

 

Paulina Kalisz – Członek Zarządu

FOTO

 

Paulina Kalisz – Absolwentka AGH, współorganizatorka młodzieżowego Programu Wsparcia Polskich Żołnierzy „Serca Na Froncie”, fanka literatury, historii i dużych ilości czekolady, a także inicjatorka i uczestniczka licznych wydarzeń oraz projektów z obszaru kultury. Masz pomysł, by stworzyć akcję, której nikt nie zapomni, i nie do końca wiesz, jak zacząć? Ona na pewno znajdzie na to sposób. 

 

 

Magdalena Górska – Członek Zarządu

zdjęcie Magda

 

Magdalena Górska – Urzędnik samorządowy, projekty unijne nie mają przed nią tajemnic. Z sektorem non-profit związana od kilku lat. Absolwentka polityki społecznej UJ oraz studiów podyplomowych Zarządzanie projektami na AGH. Wolne chwile lubi spędzać w otoczeniu przyrody lub wybrać się na szlak turystyczny. 

  

Zuzanna Szczepanek – Koordynator 

Stronka - Zuza Szczepanek 

Zuzanna Szczepanek – Studentka kształcąca się z zakresu rachunkowości, odpowiedzialna za obszar finansowy w Fundacji i wszelkie rachunkowe zaklęcia, których większość nie rozumie nawet mimo dobrych chęci. Na co dzień piecze przepyszne ciasta, uwielbia zajmować się dziećmi i spędzać czas wśród znajomych, a do tego – po prostu pomagać innym. 

 

 

Katarzyna Jania – Współpracująca z Fundacją

kasia-jania-kopia

 

 

Katarzyna Jania – zawsze pełna pomysłów i chęci do działania studentka polityki społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim, wielka pasjonatka fotografii oraz podróży. Uwielbia sport, szczególnie zaś jazdę na rowerze i rolkach. Dziewczyna niezwykle rozgadana, głośna i ciągle uśmiechnięta.

 

 

Anna Rapacz – Dyrektor Centrum Wolontariatu

ania-rapacz 

Anna Rapacz – Studentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Kierunek studiów wybrała zgodnie z pasją – uwielbia dzieci, więc wielką przyjemność sprawia jej praca z nimi. Poza tym ubóstwia jazdę na rolkach, długie spacery, nowe wyzwania, no i oczywiście dobrą kawę. 

 

 

 

Anna Fijałkowska – Członek Rady Fundacji

Justyna Skowronek – Członek Rady Fundacji

Jan Konieczny – Przewodniczący Rady Fundacji
img_2137-kopia

 

Jan Konieczny – niezwykle aktywny nauczyciel religii w gimnazjum i szkole podstawowej, uwielbiający wędrówki górskie i turystykę rowerową. Wśród jego zainteresowań są też podróże i jazda na nartach – słowem wszystko, co sprawia, że można się napełnić pozytywną energią, radością i chęcią działania!

 

 

WSPÓŁPRACOWALI Z NAMI:

Klaudia Fryda – Koordynator

zdj-na-strone

 

Klaudia Fryda – Uwielbiająca dzieci studentka pedagogiki społeczno-opiekuńczej z pedagogiką szkolną, do której na co dzień mówią Jadźka i która zawsze dużo i szybko mówi. Uzależniona od kawy – tajnej broni dostarczającej jej sił i energii. Uwielbia kontakt i pracę z Wolontariuszami, a do tego zawsze czaruje niezwykle ciepłym uśmiechem oraz bezgranicznym zapałem.

 
Info o nim