P. Kasia tło wpis

Poznajcie Kasię – niezwykłą kobietę, która pisze wiersze, ma w sobie subtelność, mądrość i wiarę, co przenosi góry!

Pani Kasia od 2000 roku wciąż odwiedza kolejne placówki medyczne, poddaje się trudnym i niezbędnym zabiegom, walczy z bólem; w 2007 roku przeszła przeszczep szpiku kostnego, w sposób stały poddaje się leczeniu hematologicznemu, mierzy się też z guzem nadnercza. Jej codzienność wypełniają badania, przyjmowanie leków i kolejne etapy leczenia – wszystkie kosztowne, bardzo potrzebne, dające szansę. Dlatego nasza Fundacja z wielkim sercem przyjęła ją właśnie w grono swoich niepokonanych Podopiecznych!

Wierzymy, że potężne wsparcie naszych Darczyńców, nieokiełznana wiara, szalona dobra energia, która każdego dnia tworzy się wokół naszych Podopiecznych, oraz autentyczne wsparcie dadzą Kasi jeszcze więcej tej niezwykłej siły, z którą każdego dnia walczy, uczynią jej walkę łatwiejszą i pozwolą się jeszcze częściej uśmiechać. No bo przecież POKONAMY TO RAZEM! Co nie?! Zbieramy więc środki na leki, rehabilitacje, zabiegi i pokrycie części kosztów aktualnie ponoszonych przez Kasię z tytułu leczenia. 

 

Kasię można wesprzeć, przesyłając środki pieniężne na konto Funduszu Wspierania Osób Najbardziej Potrzebujących: 80 1240 4650 1111 0010 7184 5718 – z dopiskiem: Kasia 04

[Do przelewów z zagranicy potrzebny jest IBAN: PL 80 1240 4650 1111 0010 7184 5718]

 

Myślenice ITV rozmawiało z Kasią, a ta rozmowa to dowód na to, jak wielką siłę ma nasza Bohaterka i jak niewiele nam trzeba, żeby je samej dać bardzo, bardzo dużo… Zobaczcie:

 

Zobacz materiał Myślenice ITV