Rozstrzygnęliśmy konkurs „WWW – Wiara, Wartości, Wydarzenia”, w ramach którego czekaliśmy na najlepsze zdjęcia i filmy ze Światowych Dni Młodzieży w Polsce! Chcieliśmy zobaczyć Wasze wspomnienia, międzynarodowe przyjaźnie, radość, energię, wiarę i to, co zapisaliście w pamięci i sercach na całe życie!

Najfajniejsze fotki przesłała nam Maria Wilkońska z Gimnazjum im. św. Brata Alberta w Gdowie (I miejsce) i Oliwia Jastrząb z Gimnazjum w Węgrzcach Wielkich (II miejsce); w tej samej szkoły uczą się także dwie zdobywczynie wyróżnień: Patrycja Salomon i Julia Zając. Zwycięski film przesłał do nas natomiast Michał Trzaska – uczeń Gimnazjum w… tak! – w Węgrzcach Wielkich. 

Organizatorami konkursu była nasza Fundacja oraz Gimnazjum w Koźmicach Wielkich. Patronat zapewnili: ks. Kardynał Stanisław Dziwisz, Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka – Artur Kozioła, Starosta Powiatu Wielickiego – Jacek Juszkiewicz oraz Pani Poseł na Sejm RP – Urszula Rusecka.

Wczoraj wręczyliśmy zwycięzcom nagrody, a nasi laureaci otrzymali je z rąk Prezesa naszej Fundacji – Tomasza Guzika, Pani Dyrektor Gimnazjum w Koźmicach Wielkich – Elżbiety Obal-Dyrek, Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka – Pana Rafała Ślęczki i Proboszcza Parafii Trójcy Przenajświętszej w Koźmicach – Księdza Milana Michalaka, który reprezentował Wydział  Katechetyczny Archidiecezji Krakowskiej.

Zobaczcie więcej info o konkursie TUTAJ, TUTAJTUTAJ, no i na dokładkę – TUTAJ!