Fundacja „Wygrajmy Siebie” ma status organizacji pożytku publicznego OPP, a to oznacza, że możesz nam przekazać swój 1% podatku. Aby to zrobić, wystarczy w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego wpisać nasz numer KRS: 0000420987

                                                          1% kółko OPP           1% kółko procent       

 

Na co przeznaczamy Twój 1% podatku?

Wszystkie wpływy z podarowanego przez naszych Darczyńców procenta podatku przekazujemy na działania związane z prowadzeniem działalności pożytku publicznego. Najczęściej wspieramy Podopiecznych i Beneficjentów naszego Funduszu Pomocowego oraz naszych społecznych Partnerów – pomagamy więc osobom najbardziej potrzebującym, wspieramy młode talenty, organizujemy wydarzenia kulturalne i kreujące społeczne więzi, w szczególny sposób pomagamy też w ciągu roku młodym ambitnym sportowcom. Drogi wykorzystania wszelkich wpływów naszej Fundacji możesz sprawdzić w sprawozdaniach obowiązujących każdą OPP.

 

Skąd wiadomo, że w danym roku możesz nam przekazać swój 1%?

Prawo do przyjmowania 1% Twojego podatku gwarantuje nam każdego roku wpis do specjalnego wykazu organizacji pożytku publicznego uprawnionych do zbierania tego typu wpływów, który to wykaz upubliczniany jest w BIP Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i na bieżąco uaktualniany. 

                                                                                       1% kółko wykaz

   Przekaż nam swój 1% w 2018 roku:

                            Ulotki 1% OGÓLNE FUNDUSZE     Ulotki 1% PODOPIECZNI

                             Ulotki 1% SPORT    Ulotki 1% SZKOŁY

Możesz też skorzystać z programu PITax.pl:

Upitax-new-start

UPobierz-pit-button Urozlicz-pit-online-new-button 

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia
Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.